| Επικαιροποίηση: | 100 |
| τιμή: | call for pricing |
| Τυπική συσκευασία: | Συσκευασία χαρτοκιβωτίων του ΟΗΕ |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
Το YF51100LFP-FS είναι μια συμπαγή αλλά ισχυρή λύση αποθήκευσης ενέργειας σχεδιασμένη για να φέρει αποτελεσματικότητα και ανθεκτικότητα στο νοικοκυριό σας.Η μπαταρία λιθίου σιδήρου φωσφορικού (LiFePO4) 100Ah παρέχει αξιόπιστη50,12 kWh ενέργειαςΙδανικό για ενσωμάτωση με ηλιακά συστήματα για την αποθήκευση καθαρής ενέργειας, παρέχοντας κρίσιμη υποστήριξη κατά τη διάρκεια διακοπών ή βελτιστοποιώντας την καθημερινή χρήση ηλεκτρικής ενέργειας.
Με απλές διαστάσεις (483*450*134 χιλιοστά) και εύχρηστο βάρος (42 κιλά), αυτή η μπαταρία που τοποθετείται σε ράφι χωράει εύκολα σε ντουλάπες, γκαράζ ή ειδικά ράφια αποθήκευσης.
Καθορισμένη για≥ 6.000 κύκλοιΣε κανονική χρήση, η μπαταρία αυτή είναι σχεδιασμένη για χρόνια καθημερινής φόρτισης και εκφόρτισης, εξασφαλίζοντας χαμηλότερο συνολικό κόστος ιδιοκτησίας.
Με την παρουσία ενόςΤεχνουργήματα για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα, η μπαταρία προστατεύεται από την σκόνη και τα τζετ νερού, εξασφαλίζοντας την ασφαλή λειτουργία σε διάφορα εσωτερικά περιβάλλοντα.
| Δυνατότητα μπαταρίας | 50,12 kWh |
| Τετάρτη | 51.2V |
| Χημεία | Φωσφορικό λιθικό σίδηρο (LiFePO4) |
| Ζωή κύκλου | ≥ 6.000 κύκλοι |
| Μέγεθος | 483 * 450 * 134 mm |
| Βάρος | 42 κιλά |
| Αξιολόγηση ΙΠ | IP55 |
Επιλέξτε μια συμπαγή, έξυπνη και αξιόπιστη λύση αποθήκευσης ενέργειας.
Επικοινωνήστε με το εργοστάσιο Yunfan σήμερα για τεχνικά δελτία δεδομένων, ελέγχους συμβατότητας και τιμές.
| Επικαιροποίηση: | 100 |
| τιμή: | call for pricing |
| Τυπική συσκευασία: | Συσκευασία χαρτοκιβωτίων του ΟΗΕ |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
Το YF51100LFP-FS είναι μια συμπαγή αλλά ισχυρή λύση αποθήκευσης ενέργειας σχεδιασμένη για να φέρει αποτελεσματικότητα και ανθεκτικότητα στο νοικοκυριό σας.Η μπαταρία λιθίου σιδήρου φωσφορικού (LiFePO4) 100Ah παρέχει αξιόπιστη50,12 kWh ενέργειαςΙδανικό για ενσωμάτωση με ηλιακά συστήματα για την αποθήκευση καθαρής ενέργειας, παρέχοντας κρίσιμη υποστήριξη κατά τη διάρκεια διακοπών ή βελτιστοποιώντας την καθημερινή χρήση ηλεκτρικής ενέργειας.
Με απλές διαστάσεις (483*450*134 χιλιοστά) και εύχρηστο βάρος (42 κιλά), αυτή η μπαταρία που τοποθετείται σε ράφι χωράει εύκολα σε ντουλάπες, γκαράζ ή ειδικά ράφια αποθήκευσης.
Καθορισμένη για≥ 6.000 κύκλοιΣε κανονική χρήση, η μπαταρία αυτή είναι σχεδιασμένη για χρόνια καθημερινής φόρτισης και εκφόρτισης, εξασφαλίζοντας χαμηλότερο συνολικό κόστος ιδιοκτησίας.
Με την παρουσία ενόςΤεχνουργήματα για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα, η μπαταρία προστατεύεται από την σκόνη και τα τζετ νερού, εξασφαλίζοντας την ασφαλή λειτουργία σε διάφορα εσωτερικά περιβάλλοντα.
| Δυνατότητα μπαταρίας | 50,12 kWh |
| Τετάρτη | 51.2V |
| Χημεία | Φωσφορικό λιθικό σίδηρο (LiFePO4) |
| Ζωή κύκλου | ≥ 6.000 κύκλοι |
| Μέγεθος | 483 * 450 * 134 mm |
| Βάρος | 42 κιλά |
| Αξιολόγηση ΙΠ | IP55 |
Επιλέξτε μια συμπαγή, έξυπνη και αξιόπιστη λύση αποθήκευσης ενέργειας.
Επικοινωνήστε με το εργοστάσιο Yunfan σήμερα για τεχνικά δελτία δεδομένων, ελέγχους συμβατότητας και τιμές.