| Επικαιροποίηση: | 100 |
| τιμή: | call for pricing |
| Τυπική συσκευασία: | Συσκευασία από χαρτόνι |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Μέγεθος κουτί | 85cm x 35cm x 35cm (περίπου) |
| Ακαθάριστο βάρος | 120,5 kg |
| Καθαρό βάρος | 11 κιλά |
| Μέθοδος | Χρόνος διέλευσης | Καλύτερα για |
|---|---|---|
| Θαλάσσια μεταφορά (FCL/LCL) | 25-45 ημέρες | Χονδρικές παραγγελίες, οικονομικά αποδοτικές |
| Αεροπορικές μεταφορές | 5-10 ημέρες | Επείγουσες παραγγελίες, μικρότερες ποσότητες |
| Εξπρές (DHL/FedEx/UPS) | 3-7 ημέρες | Δείγματα, dropshipping |
| Επικαιροποίηση: | 100 |
| τιμή: | call for pricing |
| Τυπική συσκευασία: | Συσκευασία από χαρτόνι |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Μέγεθος κουτί | 85cm x 35cm x 35cm (περίπου) |
| Ακαθάριστο βάρος | 120,5 kg |
| Καθαρό βάρος | 11 κιλά |
| Μέθοδος | Χρόνος διέλευσης | Καλύτερα για |
|---|---|---|
| Θαλάσσια μεταφορά (FCL/LCL) | 25-45 ημέρες | Χονδρικές παραγγελίες, οικονομικά αποδοτικές |
| Αεροπορικές μεταφορές | 5-10 ημέρες | Επείγουσες παραγγελίες, μικρότερες ποσότητες |
| Εξπρές (DHL/FedEx/UPS) | 3-7 ημέρες | Δείγματα, dropshipping |