| Επικαιροποίηση: | 100 |
| τιμή: | call for pricing |
| Τυπική συσκευασία: | Συσκευασία χαρτοκιβωτίου |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Μέτρηση |
|---|---|
| Διάμετροι βαλίτιδας | 78cm x 38cm x 38cm (L x W x H) |
| Ακαθάριστο βάρος | 12 κιλά |
| Καθαρό βάρος | 100,5 kg |
| Δυνατότητα εμπορευματοκιβωτίων | 20ft: 150 μονάδες / 40ft: 315 μονάδες / 40ft HQ: 350 μονάδες |
| Μέθοδος αποστολής | Χρόνος διέλευσης | Καλύτερα για |
|---|---|---|
| Ναυτιλία (FCL) | 25-40 ημέρες | Παραγγελίες χύδην (φόρτωση εμπορευματοκιβωτίων) |
| Ναυτιλία (LCL) | 30-45 ημέρες | Μεσαίες ποσότητες |
| Αεροπορικές μεταφορές | 7-12 ημέρες | Επείγουσες παραγγελίες, εποχιακή ζήτηση |
| Ταχυδρομικός ταχυδρομικός | 3-7 ημέρες | Δείγματα, μικρές παραγγελίες |
| Επικαιροποίηση: | 100 |
| τιμή: | call for pricing |
| Τυπική συσκευασία: | Συσκευασία χαρτοκιβωτίου |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Μέτρηση |
|---|---|
| Διάμετροι βαλίτιδας | 78cm x 38cm x 38cm (L x W x H) |
| Ακαθάριστο βάρος | 12 κιλά |
| Καθαρό βάρος | 100,5 kg |
| Δυνατότητα εμπορευματοκιβωτίων | 20ft: 150 μονάδες / 40ft: 315 μονάδες / 40ft HQ: 350 μονάδες |
| Μέθοδος αποστολής | Χρόνος διέλευσης | Καλύτερα για |
|---|---|---|
| Ναυτιλία (FCL) | 25-40 ημέρες | Παραγγελίες χύδην (φόρτωση εμπορευματοκιβωτίων) |
| Ναυτιλία (LCL) | 30-45 ημέρες | Μεσαίες ποσότητες |
| Αεροπορικές μεταφορές | 7-12 ημέρες | Επείγουσες παραγγελίες, εποχιακή ζήτηση |
| Ταχυδρομικός ταχυδρομικός | 3-7 ημέρες | Δείγματα, μικρές παραγγελίες |