| Επικαιροποίηση: | 100 |
| τιμή: | call for pricing |
| Τυπική συσκευασία: | Συσκευασία χαρτοκιβωτίου |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Είδος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Διαστάσεις Κιβωτίου | 80cm x 40cm x 40cm (Μ x Π x Υ) |
| Μεικτό Βάρος | 13,5 kg |
| Καθαρό Βάρος | 12 kg |
| Ποσότητα Παλέτας | 16 μονάδες |
| Χωρητικότητα Εμπορευματοκιβωτίου | 20ft: 165 μονάδες / 40ft: 340 μονάδες / 40ft HC: 375 μονάδες |
| Μέθοδος | Χρόνος Μεταφοράς | Ιδανικό Μέγεθος Παραγγελίας | Οικονομική Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|
| Θαλάσσια Μεταφορά (FCL) | 25-40 ημέρες | Πλήρη εμπορευματοκιβώτια | Πιο Οικονομικό |
| Θαλάσσια Μεταφορά (LCL) | 30-45 ημέρες | Μεσαίες ποσότητες | Ισορροπημένο |
| Αεροπορική Μεταφορά | 7-12 ημέρες | Επείγουσες αναπληρώσεις | Ταχύτερη Παράδοση |
| Εξπρές Κούριερ | 3-7 ημέρες | Δείγματα, μικρές παραγγελίες | Υψηλή Ταχύτητα |
| Επικαιροποίηση: | 100 |
| τιμή: | call for pricing |
| Τυπική συσκευασία: | Συσκευασία χαρτοκιβωτίου |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Είδος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Διαστάσεις Κιβωτίου | 80cm x 40cm x 40cm (Μ x Π x Υ) |
| Μεικτό Βάρος | 13,5 kg |
| Καθαρό Βάρος | 12 kg |
| Ποσότητα Παλέτας | 16 μονάδες |
| Χωρητικότητα Εμπορευματοκιβωτίου | 20ft: 165 μονάδες / 40ft: 340 μονάδες / 40ft HC: 375 μονάδες |
| Μέθοδος | Χρόνος Μεταφοράς | Ιδανικό Μέγεθος Παραγγελίας | Οικονομική Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|
| Θαλάσσια Μεταφορά (FCL) | 25-40 ημέρες | Πλήρη εμπορευματοκιβώτια | Πιο Οικονομικό |
| Θαλάσσια Μεταφορά (LCL) | 30-45 ημέρες | Μεσαίες ποσότητες | Ισορροπημένο |
| Αεροπορική Μεταφορά | 7-12 ημέρες | Επείγουσες αναπληρώσεις | Ταχύτερη Παράδοση |
| Εξπρές Κούριερ | 3-7 ημέρες | Δείγματα, μικρές παραγγελίες | Υψηλή Ταχύτητα |