| Επικαιροποίηση: | 100 |
| τιμή: | call for pricing |
| Τυπική συσκευασία: | Συσκευασία χαρτοκιβωτίου |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Μέτρηση |
|---|---|
| Διάμετροι βαλίτιδας | 75cm x 35cm x 35cm (L x W x H) |
| Ακαθάριστο βάρος | 100,5 kg |
| Καθαρό βάρος | 9 κιλά |
| Δυνατότητα εμπορευματοκιβωτίων | 20ft: 180 μονάδες / 40ft: 380 μονάδες / 40ft HQ: 420 μονάδες |
| Μέθοδος αποστολής | Χρόνος διέλευσης | Καλύτερα για | Αποδοτικότητα κόστους |
|---|---|---|---|
| Ναυτιλία (FCL) | 25-40 ημέρες | Παραγγελίες χύδην | Υψηλότερη |
| Ναυτιλία (LCL) | 30-45 ημέρες | Μεσαίες ποσότητες | Μεσαία-υψηλή |
| Αεροπορικές μεταφορές | 7-12 ημέρες | Επείγουσες εντολές. | Μεσαία |
| Ταχυδρομικός ταχυδρομικός | 3-7 ημέρες | Δείγματα, μικρές παραγγελίες | Λιγότερο κόστος ανά μονάδα |
| Επικαιροποίηση: | 100 |
| τιμή: | call for pricing |
| Τυπική συσκευασία: | Συσκευασία χαρτοκιβωτίου |
| Περίοδος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Μέτρηση |
|---|---|
| Διάμετροι βαλίτιδας | 75cm x 35cm x 35cm (L x W x H) |
| Ακαθάριστο βάρος | 100,5 kg |
| Καθαρό βάρος | 9 κιλά |
| Δυνατότητα εμπορευματοκιβωτίων | 20ft: 180 μονάδες / 40ft: 380 μονάδες / 40ft HQ: 420 μονάδες |
| Μέθοδος αποστολής | Χρόνος διέλευσης | Καλύτερα για | Αποδοτικότητα κόστους |
|---|---|---|---|
| Ναυτιλία (FCL) | 25-40 ημέρες | Παραγγελίες χύδην | Υψηλότερη |
| Ναυτιλία (LCL) | 30-45 ημέρες | Μεσαίες ποσότητες | Μεσαία-υψηλή |
| Αεροπορικές μεταφορές | 7-12 ημέρες | Επείγουσες εντολές. | Μεσαία |
| Ταχυδρομικός ταχυδρομικός | 3-7 ημέρες | Δείγματα, μικρές παραγγελίες | Λιγότερο κόστος ανά μονάδα |